Контакты

Вітамін Д — потрібен усім!

В наш час все ще з‘являються цікаві факти про особливості та можливості організму людини. Так виявляється, що ми в певному сенсі, як і рослини, потребуємо сонячне світло, яке запускає в тілі ряд важливих процесів. Ряд досліджень підтверджують той факт, що при нестачі сонячного світла та споживанні їжі з низькою кількістю вітаміну Д, виникають різноманітні порушення в організмі та хвороби (рахіт, остеопороз, діабет, артрит, атеросклероз, захворювання шкіри, порушення роботи кишечника, призводить до депресивного стану…).

В вашому тілі багато процесів пов‘язано з вітамінами «D», що по своєму значенню та силі впливу на організм прирівнюють до гормонів. Перш за все, це здатність  «сонячного вітаміну» зв‘язувати кальцій, який відіграє вирішальну роль у формуванні наших кісток, крім того він присутній в кожній живій клітині вашого тіла.

Також, слід враховувати важливість «сонячних ванн», так як цей приємний процес прямо впливає на вироблення вітаміну Д. Останній, в свою чергу, підвищує рівень «гормону щастя» (дофаміну), та впливає на рівень адреналіну та норадреналіну. За цими сполуками в нашому організмі стоїть здатність протидіяти депресіям і психічним розладам.

За останні роки вийшло кілька статей відносно впливу вітаміну «D» на здоров‘я статевих систем чоловіків та жінок, а також його значення при спробах завагітніти й успішно в зазначений термін народити ( «вчені з‘ясували, що вітамін «D» допомагає від імпотенції, молочниці та депресії»).

Вітамін «D» в комплексі з Омега-3 жирними кислотами («Де містяться омега-3 жирні кислоти?..») також впливає на ще один «гормон щастя» (серотонін), від якого залежить наш психічний стан, відчуття болю та когнітивне мислення ( «вітамін «D» та Омега-3 жирні кислоти корисні при депресії та …», першоджерело: «Vitamin D and the omega-3 fatty acids control serotonin synthesis and…»).

Пропонуємо ознайомитись з переліком того, де загалом зустрічається вітамін «D» в організмі людини:
— впливає на формування кісткової тканини;
— попереджує слабкість м‘язів;
— впливає на серцево-судинну систему;
— його нестача відображається на проблемах зі шкірою;
— з його нестачею також пов‘язують порушення репродуктивного здоров‘я у чоловіків та жінок;
— впливає на рівень певних гормонів, що позначається на нашому настрої та волі;
— існує сильний зв‘язок з імунною системою, впливає на здатність реагувати на хвороби;
— приймає участь в процесі росту й розвитку клітин;
— захищає організм від злоякісних утворень.

Нагадуємо, що найліпше джерело вітаміну Д – це вміння правильно засмагати («Засмагати, чи не засмагати?.. В пошуках «хороших променів»). Проте його можна отримати й разом з їжею: вершкове масло, сир, молоко, печінка, яєчний жовток, оселедець, лосось, гриби (але тільки ті, що виросли в природніх умовах з доступом сонячних променів. Тепличні гриби майже не містять вітаміну «D»)…загалом він зустрічається в багатьох продуктах тваринного походження, але часто в незначній кількості: «В яких продуктах вітамін Д міститься в найбільших кількостях». Цікавий факт, що «сонячний вітамін» не боїться високих температур, тому під час смаження продуктів його кількість не зменшується. В зимовий період рекомендуємо вживати спеціальні препарати, щоб як мінімум підвищити імунітет та підтримати свій психічний стан.

 

Важливо: Якщо вам подобаються подібні статті, будь ласка, підтримайте нас своїм «лайком». А також рекомендуємо ознайомитись з нашою продукцією в розділі «органічний сон» (https://eko-matera.com/product/stan-200h80sm-2/ ).

 

Джерела:

1) вітаміни «D»;

2) дофамін;

3) адреналін і норадреналін;

4) «вчені з‘ясували, що вітамін «D» допомагає від імпотенції, молочниці та депресії»;

5) «де містяться омега-3 жирні кислоти?..»;

6) серотонін;

7) «вітамін «D» та Омега-3 жирні кислоти корисні при депресії та …»;

8) «Vitamin D and the omega-3 fatty acids control serotonin synthesis and…»;

9) «Засмагати, чи не засмагати?.. В пошуках «хороших променів»;

10) «В яких продуктах вітамін Д міститься в найбільших кількостях».

 


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'slider_option' not found or invalid function name in /var/www/ch0c046ee2/www/eko-matera.com/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286